بله طرح های پیشنهادی قابلیت ادیت دارند و تعداد اتود طراحی بستگی به نوع کار و مذاکرات بعمل آمده دارد.

هزینه ی طراحی با توجه به پروژه ی مد نظرتان تعیین می شود و حدود آن در صفحه ی لیست قیمت ها آمده است. پس از ثبت درخواست و انجام بررسی های اولیه توسط کارشناسان، محدوده ی دقیق تر قیمت کار از طریق ای-میل برایتان ارسال می شود، به طور کلی هزینه ها در محدوده ی لیست اعلام شده هستند و فراتر از آن نخواهند بود.

پرداخت ها تنها به صورت آنلاین صورت می گیرد و در شرایط خاص، در صورت عدم رضایت مشتری پس از بازبینی ها، ۶۵ درصد هزینه ی پرداختی قابل بازگشت خواهد بود.(با توجه به زمان صرف شده توسط کارشناسان سایت،  امکان بازگشت کامل هزینه ها وجود ندارد.)

زمان پاسخ گویی با توجه به فرمی که شما پر کرده اید تعیین می شود، به طور کلی در صورتی که پروژه تان به تماس تلفنی احتیاج داشته باشد ۲۴ تا ۴۸ ساعت پس از ثبت مشاوره، تماس تلفنی صورت می گیرد و نهایتا پس از  ۷ الی ۱۰ روز کاری پاسخ شما ارسال خواهد شد.

لازم به ذکر است که انستودیوز در روزهای تعـطیل رسمی تعطیل است و زمان ذکر شده شامل ایام تعطیل نمی شود.

اطلاعات دقیقتر در این مورد را در این بخش مشاهده کنید.

در این مشاوره شما تصاویری از فضای منزلتان را برای کارشناسان ما ارسال می نمایید و آن ها با ایجاد تغییراتی نرم افزاری روی تصاویر، رنگبندی های مناسب را به شما ارائه می کنند. در اینن مشاوره امکان قرار دادن کاغذ دیواری و رنگ روی دیوار ها، تغییر رنگ کف، سقف و مبلمان وجودد دارد.

در ابتدا جلسه ای خواهیم داشت که در آن کارشناسانآسا اندیش شما را با سبکهای مختلف دکوراسیون داخلی و نمونه کارهای قبلی آشنا خواهند کرد سپس در مورد مسائل مختلفی از قبیل نیازهای شما از فضا،سبک طراحی، رنگ های مورد علاقه،بودجه ای که در نظر گرفته اید و… راهنمایی و بحث خواهد شد در ادامه جهت بررسی بیشتر ابعاد فنی و برداشت نقشه وضع موجود ازساختمان بازید بعمل آمده و قرارداد طراحی منعقد می گردد،پس از تایید و اتمام طراحی برآورد دقیقی از هزینه اجرا و زمان مورد نیاز اعلام می گردد که در صورت توافق اجرای پروژه نیز توسط گروه مجرب ما انجام خواهد شد.

تطابق طرح و اجرا از اصولی است که آرین پاراکس همواره بر آن تاکید دارد و این امر با بازید های دقیقی که قبل از طراحی و اجرا و در طول انجام پروژه صورت می گیرد عملی خواهد شد ضمن اینکه در قرارداد اجرا نیز این تضمین کتباً اعلام گردیده و مسئولیت عدم تطابق طرح با اجرا بر عهده شرکت خواهد بود.

بله. یکی از قابلیت های مدل سازی امکان گرفتن خروجی دوبعدی به سرعت و سهولت است. این خروجی ها میتواند در فرمت های DWG و یا PDF باشند. ما این امکان را داریم که خروجی ها را در قالب های دلخواه نقشه شما تحویل داده تا دیگر نگران تفاوت در آرشیو خود نباشید.

ما از ارتباط بیشتر و مستمر با شما خوشحال خواهیم شد. اما با توجه به شرایط دفتر طراحی و پروسه گروه متاسفانه امکان حضور شما در حین طراحی میسر نیست. در صورت درخواست ما میتوانیم گزارش کاری بصورت روزانه ارائه کرده و شما را در جریان پیشرفت کار قرارداده و از نظرات شما بهره مند شویم.

یکی از قابلیت های خدمات ما انعطاف پذیری است. شما میتوانید طراحی یک پروژه را از آغاز تا پایان به ما بسپارید.

اما اگر میخواهید طرح پروژه را طبق صلاحدید و سلیقه خودتان داشته باشید، مدل سازی میتواند عیناً مبتنی بر آنچه که شما طراحی میکنید باشد. ما در پروژه های مختلف از طرح تک خطی روی کاغذ تا ترسیم کامل اتوکد را دریافت و مدل سازی کرده ایم. همیشه درخواستها و سلایق مشتریان ما برای ما اولویت دارند.

سفارش کار